11/04/2017
dodany przez Admin Admin

Shopping Center Forum jak zwykle zgromadziło wielu uczestników rynku handlowego. Forum to doskonała okazja, aby w jednym miejscu i czasie mogli się spotkać deweloperzy, przedstawiciele sieci handlowych, a także firmy doradcze – mówi w rozmowie z Retailnet Adrian Majsterek, współwłaściciel firmy A&A, która jest właścicielem centrum handlowo – rozrywkowego Tkalnia.

Projekt Tkalni realizowanej w Pabianicach, jak podkreśla inwestor, cieszył się dużym zainteresowaniem najemców podczas SCF.

– SCF to nie tylko miejsce, gdzie negocjowane są umowy. To przede wszystkim niezwykle efektywny czas, poświęcony na rozmowy, poszerzenie kontaktów i umocnienie znajomości. Wiosenne targi SCF skupiają się na idei networkingu. Mniej niż podczas jesiennej edycji jest stoisk, na których inwestorzy prezentują swoje projekty, a więcej okazji do bezpośrednich kontaktów. Reprezentując spółkę A&A miałem okazję przybliżyć obecnym na targach reprezentantom sieci handlowych ideę centrum handlowo – rozrywkowego Tkalnia, które będzie nie tylko kolejnym obiektem handlowym, ale przede wszystkim nowym centrum Pabianic – podkreśla Adrian Majsterek.

Centrum handlowo – rozrywkowe Tkalnia powstanie na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche & Ender. Obiekt będzie miał około 14 tys. mkw. powierzchni najmu, na których znajdzie się ponad 40 lokali handlowo-usługowych. Klienci będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści aż 230 samochodów. Obiekt jest aktualnie w trakcie komercjalizacji.

 – Już od wielu miesięcy – poprzez bardzo duże zainteresowanie projektem wśród potencjalnych najemców – otrzymujemy pozytywne sygnały z rynku dotyczące przyjęcia naszego najnowszego projektu, a na SCF otrzymaliśmy tego kolejne potwierdzenie. Poza firmami z którymi prowadzimy już rozmowy dotyczące wynajmu powierzchni w Tkalni pojawili się także nowi poważni gracze zainteresowani otworzeniem swoich sklepów w naszej inwestycji, wśród nich jest m.in. operator spożywczy, czy sieć handlowa z branży budowlanej – podsumowuje Adrian Majsterek, współwłaściciel firmy A&A.