19/08/2019
dodany przez Admin Admin

Europejska sieć dyskontów Pepco przedłużyła umowę najmu w Dekadzie Nowy Targ o kolejne 5 lat i powiększyła swój lokal do 350 mkw. Sklep w nowej odsłonie powitał pierwszych klientów na początku sierpnia.

Pepco rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat i obecnie jest jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. W Dekadzie Nowy Targ firma obecna jest od początku funkcjonowania obiektu, a 2 sierpnia otworzyła swój powiększony sklep.

– Sklep Pepco w Dekadzie Nowy Targ cieszy się dużą popularnością. Wpłynęło to nie tylko na przedłużenie umowy najmu na kolejne 5 lat, ale też powiększenie salonu. Dzięki temu oferta sklepu jest jeszcze bogatsza, co z pewnością zadowoli naszych klientów - mówi Bartosz Soból, dyrektor centrum handlowego Dekada w Nowym Targu. - Po pięciu latach od otwarcia obiektu na przedłużenie swoich umów zdecydowali się wszyscy dotychczasowi najemcy. Jest to dla nas dowód bardzo dobrej kondycji i wysokiego potencjału naszego centrum - dodaje B. Soból.

Dekada w Nowym Targu to obiekt o powierzchni 3,3 tys. mkw. GLA, na których funkcjonuje dworzec autobusowy oraz 15 lokali handlowo-usługowych. Wśród nich są m.in.: Tesco, CCC, Martes Sport, Rossmann, Ziko Apteka.

Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.