28/04/2017
dodany przez Admin Admin

Dynamicznie rozwija się strefa usług w Silesia Outlet – sektor ten wzmocni kolejna restauracja, biuro podróży, a także salon prasowy i punkt serwisowy dla użytkowników telefonów komórkowych.

Silesia Outlet w Gliwicach to największy obiekt wyprzedażowy na Górnym Śląsku, realizuje go 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG, a komercjalizuje BOIG Property Consulting.

Restauracja Mia Pizza, Biuro podróży Sun-Way Travel, salon prasowy Tabak oraz punkt serwisujący telefony komórkowe 4Tel to kolejni najemcy, których oferta usługowa wzbogaci tenant-mix powstającego w Gliwicach największego centrum outletowego w regionie.

– Dla klientów obiektów handlowych coraz ważniejsza staje się szeroka oferta usługowa, dzięki której podczas jednej wizyty w centrum można załatwić wiele, z pozoru różnych, spraw – od wyboru wakacji po naprawę zepsutego telefonu – komentuje Tomasz Rydlewski, wiceprezes BOIG. – Z tego powodu systematycznie budujemy funkcjonalną i zróżnicowaną strefę usług, która odpowie na wszystkie potrzeby klientów. Dodatkowo, Silesia Outlet powstaje na terenie gliwickiego retail parku, obok supermarketu Auchan i sklepu budowlano-dekoracyjnego Leroy Merlin, co pozwoli uzyskać efekt synergii wszystkich trzech obiektów.

Silesia Outlet stanie się nowoczesną przestrzenią handlową z ponad 120 sklepami najbardziej znanych firm, których oferta dostępna będzie zawsze przynajmniej o 30 proc. taniej niż w regularnej sprzedaży. Obecnie trwa intensywna komercjalizacja centrum, a swoją obecność potwierdziło już wiele znanych marek m.in.: Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lee Cooper, Lee Wrangler, Gee One, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, i Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone oraz restauracja Olimp. Ostatnio, grono najemców wzbogaciła jedna z najbardziej prestiżowych marek sportowych na świecie – Umbro.

Silesia Outlet zostanie zlokalizowana na terenie gliwickiego retail parku, obok supermarketu Auchan i sklepu budowlano-dekoracyjnego Leroy Merlin. Obiekt dysponował będzie parkingiem dla 950 pojazdów. Duża zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice-Bojków). Codziennie trasę tę pokonuje 50 tys. pojazdów. W bezpośredniej strefie zasięgu zamieszkuje około 6,5 mln klientów, a istniejące już w sąsiedztwie dwa obiekty Auchan i Leroy Merlin, odwiedza rocznie około 4,5 mln osób. Otwarcie centrum zaplanowano na rok 2018.

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro. Główny inwestor spółki 6B47 Real Estate Investors AG jest jednym z współwłaścicieli znanego obiektu outletowego zlokalizowanego niedaleko Wiednia – Fashion Outlet Parndorf.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od blisko 14 lat świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.