ATUT Kraków

Kraków
Nowohucka
50000
1
1300
W trakcie komercjalizacji

ATUT to wielofunkcyjny obiekt handlowy powstający w stolicy Małopolski, drugim co do wielkości i liczby mieszkańców mieście w Polsce. Planowa koncepcja w pierwszej fazie zakłada powstanie silnego projektu Mied-use o powierzchni ponad 50 tys. m2 GLA. Stworzy go retail park, którego ofertę dopełni wielko powierzchniowy sklep z wyposażeniem wnętrz, hipermarket spożywcy, Centrum restauracyjne oraz wyprzedażowe. Druga faza obejmie rozbudowę outletu o kolejne 10 tys. m2 najmu. Swoim klientom obiekt zapewni 1300 miejsc parkingowych.

ATUT powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, w przestrzeni znanej mieszkańcom i najemcom jako miejsce handlu. W pobliżu funkcjonują już obiekty handlowe tj. : M!, Selgros, Centrum Handlowe Czyżyny, Krokus, Galeria Plaza czy budowana obecnie Serenada, których ATUT będzie stanowił doskonałe dopełnienie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się też Międzynarodowe Centrum Targowo- Wystawowe EXPO.

Obiekt usytuowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta łączących dzielnice Czyżyny oraz Podgórze – ul. Nowohujckiej (DW 776). Prowadzi ona także w kierunku autostrady A4, dzięki czemu zapewni sprawny dojazd do obiektu klientom przybywającym zarówno od strony Rzeszowa, Tarnowa, Katowic, jak i Nowy Sącza czy Zakopanego. Dzięki doskonałej lokalizacji w strefie zasięgu obiektu do 70 min jazdy samochodem znajdzie się ponad 1,5 mln. Osób.

W sprawie projektu należy kontaktować się z:

Agent prowadzący: Dział handlowy

Telefon kontaktowy: +48 22 653 46 20

E-mail: handlowy@boig.pl

Prezentacja ATUT Kraków (Atut_Kraków_ul._Nowohucka.pdf, 1,419 Kb) [Pobierz]