Investment & Finance

BOIG Investment & Finance to specjalistyczne usługi dla inwestujących na rynku nieruchomości komercyjnych - zarówno kupujących, jak i sprzedających obiekty handlowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycji komercyjnych, w połączeniu z szeroką wiedzą dotycząca mechanizmów finansowych, pozwala ekspertom BOIG na skuteczne doradztwo podczas transakcji sprzedaży i zakupu zarówno pojedynczego obiektu handlowego, jak i portfela inwestycji komercyjnych.

Klienci podczas zakupu nieruchomości reprezentowani są przez BOIG Investment & Finance na wszystkich etapach tego procesu: od wyboru lokalizacji inwestycji przez analizy due dilligence, aż po sfinalizowanie przeniesienia własności nieruchomości. Spółka wyspecjalizowała się zwłaszcza w:

  • doradztwie strategicznym dla inwestorów,
  • pośrednictwie przy sprzedaży galerii handlowych, retail parków, centrów logistycznych,
  • aranżacji finansowania.

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz dogłębna znajomość relacji jakie istnieją między właścicielami obiektów komercyjnych, zarządcami funduszy oraz przedstawicielami instytucji finansowych pozwala tworzyć optymalne oferty uwzględniające potrzeby wszystkich stron transakcji.