Historia

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) została powołana do życia pod wypływem rodzącego się zapotrzebowania na nowoczesny i innowacyjny zakres usług wśród firm i specjalistów działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Tworząc nową jakość usług na rynku w Polsce korzystamy z najlepszych rozwiązań, które sprawdziły się na wysokorozwiniętych rynkach nieruchomości komercyjnych. Group BOIG rozpoczęła działalność w 2009 roku. Grupa BOIG jest bezpośrednią kontynuatorką działania międzynarodowej firmy Lambert Smith Hampton (LSH), która na polskim rynku była obecna od 2002 roku.

Filozofia

Sukcesy naszych Klientów świadczą o skuteczności oferowanych przez nas usług. Zaufanie, którym się cieszymy wśród naszych Partnerów, poparte jest wieloletnią współpracą z takimi firmami jak: Capital Park, Dekada Realty, Gemini Holdings, Parkridge CE Retail, Peakside Polonia Managment.

Uczestniczyliśmy w realizacji oraz komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych m.in: Focus Mall Zielona Góra, Focus Mall Bydgoszcz, Focus Mall Piotrków Trybunalski, Focus Park Rybnik, Focus Park Włocławek i Focus Park Świdnica, Blue Park Przemyśl, Galeria Jeziorak w Iławie, Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów, Dekada Myślenice, Dekada Skierniewice, Dekada Sieradz, Dekada Kraków, Vis a Vis Radom, Fashion House Warszawa, Fashion House Gdańsk, Fashion House Sosnowiec.

W gronie Najemców strategicznych, z którymi współpracujemy od lat, znajdują się takie marki jak: Media Markt, Saturn, Tesco, SMYK, Empik, Alma, H&M, Zara, Rossmann, Marks&Spencer, C&A, Douglas, Sephora, Super-Pharm, CCC, Deichmann.